Bajkowe łamigłówki cz. 2

3,37 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Bajkowe łamigłówki cz. 2 to fantastyczna książka pełna zagadek i łamigłówek dla dzieci. Ta druga część serii jest kontynuacją popularnej pierwszej części i zapewnia jeszcze więcej zabawy i wyzwań dla młodych umysłów.

W tej książce dzieci znajdą różnorodne łamigłówki, takie jak labirynty, szukanie różnic, układanki, rebusy i wiele innych. Każda łamigłówka jest zilustrowana kolorowymi i uroczymi postaciami z bajek, co sprawia, że ​​rozwiązywanie ich jest jeszcze bardziej interesujące i zabawne.

Nasza książka jest stworzona w taki sposób, aby zachęcić dzieci do myślenia i logicznego rozumowania. Zadania rozwijają umiejętność koncentracji, spostrzegawczość i umiejętność rozwiązywania problemów. Dzieci będą miały nie tylko dobrą zabawę, ale również poćwiczą swoje umysły.

Bajkowe łamigłówki cz. 2 są idealne dla dzieci w wieku przedszkolnym i starszych. Książka dostarcza zarówno rozrywki, jak i edukacji w jednym. Dzięki różnorodności zadań, każde dziecko będzie miało odpowiednie wyzwanie, dopasowane do swojego wieku i umiejętności.

Wydanie książki zostało starannie zaprojektowane, z eleganckimi ilustracjami na każdej stronie. Kolorowa i atrakcyjna szata graficzna przyciąga uwagę dzieci i sprawia, że ​​rozwiązywanie łamigłówek staje się przyjemnym doświadczeniem.

Bajkowe łamigłówki cz. 2 to idealny sposób na spędzenie czasu wolnego, zarówno dla jednego dziecka, jak i całej rodziny. Zabawa i nauka idą w tym przypadku w parze, a wynikiem jest rozwinięcie umiejętności myślenia, logicznego rozumowania i spostrzegawczości u najmłodszych.

BoboGO/AKS109-4
2 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny