Domino małe zoo gra+książ.

16,86 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Domino małe zoo gra+książ to wspaniała kombinacja gry planszowej z edukacyjną książką dla najmłodszych. Ta interaktywna zabawa pozwoli dzieciom na naukę i zabawę jednocześnie.

Ten zestaw zawiera 32 kolorowe elementy domino o ciekawych, zwierzęcych motywach. Dzięki nim dzieci będą mogły ćwiczyć umiejętności logicznego myślenia i rozpoznawania kształtów. Każda kostka jest ozdobiona różnymi zwierzętami, takimi jak lwy, słonie, żyrafy czy tygrysy. Dzięki temu maluchy nauczą się rozpoznawać i nazywać różne zwierzęta, rozwijając swoje zdolności poznawcze. Kolorowe obrazki i wytrzymałe elementy sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej interesująca i atrakcyjna.

W zestawie znajduje się również mała książeczka edukacyjna o zwierzętach. Dzieci będą mogły przyglądać się ilustracjom i odpowiadać na pytania dotyczące poszczególnych gatunków. To fantastyczne narzędzie do nauki języka polskiego i poszerzania wiedzy o świecie zwierząt. Maluchy będą miały okazję nie tylko bawić się, ale także uczyć się nowych słów i poznawać fascynujący świat zwierząt.

Domino małe zoo gra+książ to doskonały prezent dla maluchów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ta interesująca i edukacyjna zabawa pomoże dzieciom rozwijać umiejętności logicznego myślenia, zdolności poznawcze i wiedzę o świecie zwierząt. To również idealny sposób na spędzenie ciekawych chwil w rodzinie i wspólną zabawę. Zabierz dzieci w fascynującą podróż do krainy zwierząt!

BoboGO/AKS061-4
7 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny