Łamigłówki z ołówkiem 7+ nieb.

6,29 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Łamigłówki z ołówkiem 7+ nieb.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów? Pragniesz się dobrze bawić i jednocześnie rozwijać swoje umysłowe zdolności? Łamigłówki z ołówkiem 7+ nieb. to doskonały produkt dla Ciebie!

Łamigłówki z ołówkiem 7+ nieb. to zbiór wyzwań intelektualnych zaprojektowanych specjalnie dla dzieci w wieku 7 lat i starszych. Ta fascynująca książka z zadaniami da Ci możliwość doskonalenia swoich umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczości i koncentracji.

Co wyróżnia tę książkę? Na początku znajduje się ołówek, który jest nieodłącznym towarzyszem Twojej podróży po łamigłówkach. Dzięki niemu będziesz mógł wpisywać swoje odpowiedzi bez potrzeby posiadania dodatkowego zestawu do pisania.

W książce znajdziesz mnóstwo różnorodnych zagadek, rebusów, labiryntów i quizów, które będą Cię trzymać w napięciu i sprawią, że Twoje szare komórki będą pracować na pełnych obrotach. Każde zadanie jest starannie opracowane, aby dostarczyć Ci odpowiedniej dawki wyzwań i zabawy.

Jest to także doskonała książka dla rodziców, którzy chcą rozwijać kreatywność i logiczne myślenie swoich dzieci. Dzięki łamigłówkom z ołówkiem 7+ nieb. będą mieli możliwość spędzenia wspólnego czasu z dzieckiem, podczas którego będą rozwijać jego umiejętności poznawcze.

Nie wahaj się więc dłużej i sięgnij po tę wspaniałą książkę łamigłówek! Rozwijaj swoje umiejętności, baw się i jednocześnie trenuj swój umysł. Przeżyj przygodę pełną wyzwań i rozwiąż każdą zagadkę w łamigłówkach z ołówkiem 7+ nieb.

BoboGO/AKS378-3
9 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny