Pucio u lekarza

24,37 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Pucio u lekarza to interaktywna książeczka dla dzieci, która wprowadzi maluchy w świat medycyny i pomocy lekarskiej. Ta wspaniała opowieść w formie gry pomoże dziecku zrozumieć, czym jest wizyta u lekarza oraz nauczy je, że nie ma powodów do strachu przed wizytą medyczną.

Co wyróżnia Pucia u lekarza spośród innych interaktywnych książek? To przede wszystkim możliwość stawienia pierwszych kroków w roli małego lekarza! Dziecko jest zaproszone do udziału w przygodach Pucia, który trafia na badanie lekarskie. Może ono pomóc Puciowi mierzyć temperaturę, osłuchiwać serce, smarować go maścią czy nakleić plasterki na rany. Każda strona książeczki zawiera różnorodne elementy interaktywne, które pozwalają dziecku obserwować i angażować się w całą historię.

Ważną cechą Pucia u lekarza jest prosty i zrozumiały język, który zachęci maluchy do samodzielnego czytania. Książeczka zawiera także kolorowe ilustracje, które wzbogacają wizualne doświadczenie czytelnicze i umożliwiają rozpoznawanie przedstawionych obiektów.

Każde dziecko powinno z poznać świat medycyny i dowiedzieć się, że wizyta u lekarza to coś normalnego. Pucio u lekarza jest idealnym narzędziem edukacyjnym, które poprzez zabawę uczy i łagodzi poczucie niepewności, które często towarzyszy najmłodszym pacjentom.

Czy Pucio u lekarza jest odpowiednią książeczką dla Twojego dziecka? Bez wątpienia! Ta interaktywna opowieść na pewno zmniejszy lęk przed wizytą u lekarza, a jednocześnie dostarczy rozrywki i ciekawych doświadczeń. Pozwól swojemu dziecku wejść w świat medycyny i przekonaj się, jak ważne jest zawarte w tej książce przesłanie.

BoboGO/PUC8095
2 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny