Maluj z jeż.i spręż. ulubieńcy

6,14 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Maluj z jeż.i spręż. ulubieńcy to wspaniała książka kolorowanek oraz wyklejanek, która zapewni godziny niekończącej się rozrywki i kreatywnej zabawy dla małych artystów. Ta interaktywna książka skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które uwielbiają malować, rysować i kleić.

Książka zawiera wiele różnorodnych ilustracji, które przedstawiają różne ulubione postacie z motywem jeży - od zabawnych jeży i ich przyjaciół, po kolorowe lasy i kwiatowe polany. Dzieci będą miały okazję zdobyć umiejętność kolorowania w obrębie linii i rozwijać swoją wyobraźnię podczas układania wyklejanek na odpowiednich miejscach.

Co wyróżnia tę książkę to możliwość korzystania z sprężynowych naklejek, które dodają trójwymiarowej głębi i interaktywności do ilustracji. Dzieci mogą odtwarzać sceny, łączyć elementy i tworzyć własne historyjki za pomocą tych unikalnych naklejek. Jest to doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych i logicznego myślenia u dziecka.

Każda strona książki została starannie zaprojektowana tak, aby była łatwa w użyciu. Miejsca do kolorowania i naklejania wyklejanek są odpowiednio oznaczone, co ułatwia dzieciom poruszanie się po książce i wykonywanie zadanych zadań. Ponadto, strony książki wykonane są z grubej i trwałej kartonki, która jest odporne na uszkodzenia i zapewnia długą żywotność książki.

Maluj z jeż.i spręż. ulubieńcy to nie tylko zabawa, ale również doskonały sposób na rozwijanie kreatywności, precyzji ruchów oraz koncentracji u dzieci. Ta książka kolorowanek i wyklejanek to idealny prezent dla małych artystów, którzy uwielbiają spędzać czas na twórczych zajęciach i odkrywaniu nowych umiejętności. Daj dziecku tę książkę, a z pewnością wzbudzi w nim pasję do sztuki i rozbudzi wyobraźnię!

BoboGO/MO280-1
5 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny