Obrazki i naklejki dzikie zwie

5,15 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Obrazki i naklejki dzikie zwierzęta to niezwykła książka z kolorowymi obrazkami i naklejkami dla dzieci. Ta wyjątkowa pozycja zapewni maluchom wiele godzin rozrywki i edukacji.

Książka składa się z różnorodnych obrazków, przedstawiających dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Dzieci będą mogły oglądać and słuchać o lewach, tygrysach, kangurach, pingwinach, i wielu innych fascynujących zwierzętach. Każde zwierzę jest przedstawione w kolorowych ilustracjach, które pobudzą wyobraźnię and zainteresowanie malucha.

Przedstawienie obrazków w tej książce zachęca dzieci do samodzielnego odkrywania i poznawania dzikich zwierząt. Dzieci będą miały możliwość zobaczenia, jak wyglądają ich ulubione zwierzęta, oraz dowiedzenia się więcej o ich życiu, zwyczajach i środowisku. To wspaniałe narzędzie do nauki i zabawy, które rozwija umiejętności poznawcze, kreatywność and zdolności manualne dziecka.

Wraz z obrazkami, w książce znajduje się również zestaw naklejek. Dzieci będą mogły samodzielnie dekorować i uzupełniać ilustracje naklejkami, co stymuluje rozwój umiejętności manualnych and wyobraźni.

Książka Obrazki i naklejki dzikie zwierzęta to idealny prezent dla małych pasjonatów przyrody. To wspaniała okazja, aby wprowadzić dzieci w świat dzikich zwierząt and zapewnić im edukację w interesujący and zabawny sposób. Ta książka jest również doskonałym narzędziem do nauki języków obcych, ponieważ każda ilustracja zawiera podpis w języku polskim and angielskim.

Zachęcamy do zakupu tej wspaniałej książki i dzielenia się nią z dziećmi. Obrazki i naklejki dzikie zwierzęta to gwarancja uśmiechu na twarzy malucha i niezapomniane chwile spędzone razem!

BoboGO/MO056-2
7 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny