Album z nakl. niezw. zwierzęta

6,28 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Album z naklejkami niezwykłe zwierzęta to idealna książka dla małych odkrywców, którzy kochają zwierzęta. Ta wspaniała i kolorowa książka przeniesie dzieci do fascynującego świata zwierząt, których nie spotykamy na co dzień.

Książka zawiera ponad 200 naklejek, które dzieci mogą umieszczać na odpowiednich ilustracjach. Każda strona przedstawia inne środowisko, takie jak las deszczowy, sawanna czy ocean, a na nich znajdują się miejsca do umieszczenia naklejek. Dziecko będzie miało nie tylko frajdę z naklejania, ale również dowie się ciekawych informacji o niezwykłych zwierzętach zamieszkujących te różnorodne środowiska.

Poznaj fascynujący świat zwierząt

Główną atrakcją tego albumu są oczywiście naklejki reprezentujące różne gatunki zwierząt. Dzieci będą miały okazję poznać takie niezwykłe stworzenia jak lampart, panda wielka, kameleon czy orka. Każde zwierzę jest przedstawione w swoim naturalnym środowisku, dzięki czemu dziecko może lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje tamtejsza fauna i flora.

Zabawa i nauka w jednym

Album z naklejkami niezwykłe zwierzęta to nie tylko zabawa, ale również doskonały sposób na naukę. Dzieci będą mogły zdobywać wiedzę o różnych gatunkach zwierząt, ich cechach charakterystycznych i sposobach przetrwania w różnych środowiskach. Każda strona książki zawiera też ciekawostki dla młodych badaczy, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę.

Doskonały prezent dla małego miłośnika zwierząt

Jeżeli szukasz idealnego prezentu dla dziecka, które uwielbia zwierzęta, to Album z naklejkami niezwykłe zwierzęta jest właśnie tym czego potrzebujesz. Ta interaktywna książka zagwarantuje wiele godzin fascynującej zabawy oraz rozwój wiedzy o niezwykłym świecie zwierząt.

Nie czekaj dłużej i spraw dziecku radość zakupem tego wspaniałego albumu z naklejkami!

BoboGO/AKS320-2
14 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny