Mała kizia się boi

6,72 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Mała kizia się boi to urocza i pouczająca książka dla najmłodszych czytelników. Ta ciepła historia opowiada o małej kici, która musi przezwyciężyć swoje lęki i odważnie stawić im czoła.

W tej fascynującej opowieści, mała kizia poznaje różne sytuacje, które ją przerażają – ciemność, głośne dźwięki i nieznane miejsca. Ale dzięki wsparciu swojej rodziny i przyjaciół, ta mała bohaterka zaczyna stopniowo pokonywać swoje strachy.

Książka jest wspaniałym narzędziem do rozmowy z dzieckiem na temat lęków i jak sobie z nimi radzić. Mała kizia się boi pomaga dzieciom zrozumieć, że każdy ma strachy, ale można się ich nauczyć pokonywać. Przez historię i ilustracje, mali czytelnicy będą mogli zidentyfikować się z małą kizią i poczuć się pewniej w obliczu swoich lęków.

Autorka tej ujmującej książki doskonale rozumie psychologię małych dzieci i tworzy atmosferę pełną empatii i zrozumienia. Jej sposób opisywania emocji i obrazowania sytuacji pobudza wyobraźnię dziecka i pomaga mu identyfikować się z bohaterką.

Ta miękka i kolorowa książeczka jest idealna dla najmłodszych. Wspaniałe ilustracje są wyjątkowo atrakcyjne dla małych oczu i zachęcają do czytania. Książka posiada również elementy interaktywne, które angażują dziecko i sprawiają, że czytanie staje się jeszcze bardziej interesujące.

Jeśli szukasz książki, która pomoże Twojemu dziecku zrozumieć swoje lęki i wzmocnić jego poczucie własnej wartości, to Mała kizia się boi jest doskonałym wyborem. Ta ciepła i pouczająca opowieść dostarczy wiele radości i inspiracji zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku.

BoboGO/AKS220-5
10 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny