Zabawka tablica 0914812

66,87 zł

Nasza zabawka tablica 0914812 to idealny sposób na rozwijanie kreatywności i umiejętności pisania Twojego dziecka. Ta kolorowa i interaktywna tablica zawiera wiele funkcji, które zapewnią godziny frajdy i edukacji. Możesz pisać na niej specjalnym markery, a następnie łatwo je wymazać za pomocą gąbki. Ponadto, tablica posiada ramkę na wspinaczkę, co dodaje trochę ruchu i aktywności podczas tworzenia swoich arcydzieł. Bez względu na to, czy Twoje dziecko jest małe czy starsze, ta zabawka zapewni mu wiele zabawy, zachęcając jednocześnie do nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Zabawka tablica 0914812 to kreatywna i interaktywna zabawka, która zapewni Twojemu dziecku wiele godzin edukacyjnej rozrywki. Ta innowacyjna tablica została stworzona z myślą o rozwijaniu wyobraźni, kreatywności i umiejętności poznawczych u najmłodszych.

Jedną z głównych cech tej zabawki jest jej mnogość funkcji. Tablica 0914812 posiada dwie strony - jedna to tradycyjna tablica magnetyczna, a druga to biała tablica, którą można pisać pisakiem na sucho. Dzięki temu, Twoje dziecko może tworzyć nieskończone ilości rysunków, cyfr, liter i słów. To doskonała zabawka do nauki pierwszych liter, liczb i kaligrafii.

Zabawka tablica 0914812 intryguje również swoją specyficzną powierzchnią, która przekształca się w tęczę kolorów, gdy na nią piszesz. Jest to doskonały sposób na zachęcenie dziecka do eksperymentowania z różnymi kolorami i efektami. Twórcze możliwości są praktycznie nieograniczone!

Dodatkowo, tablica 0914812 posiada wbudowane magnesy, które pozwalają na przyklejanie różnych kształtów i obrazków. Dziecko może stworzyć własne opowieści, skomponować obrazki lub uczyć się poprzez łączenie magnesów z literami czy cyframi.

Ta zabawka została starannie zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i trwałości. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dzieci i odporne na uszkodzenia. Zabawka tablica 0914812 ma również wygodną uchwyt, który umożliwia łatwe przenoszenie i przechowywanie.

Podsumowując, Zabawka tablica 0914812 to wiele więcej niż zwykła tablica. To innowacyjna i interaktywna zabawka, która rozwija wyobraźnię, kreatywność i umiejętności poznawcze Twojego dziecka. Dzięki mnogości funkcji, twórczym możliwościom i bezpiecznemu wykonaniu, ta zabawka zapewni Twojemu dziecku długotrwałą i satysfakcjonującą rozrywkę.

BoboGO/EBZ050-16
49 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Dostępność: 298 Dostępne

Pistolet do baniek to idealna zabawka dla dzieci, która zapewni im wiele radości i frajdy. Ten kolorowy pistolet jest łatwy w obsłudze i umożliwia wytwarzanie dużych i trwałych baniek mydlanych. Dzieci uwielbiają patrzeć, jak bańki unoszą się w powietrzu i pękają, a ten pistolet pozwoli im na tworzenie niekończącej się ilości baniek. To świetna zabawa na świeżym powietrzu, która rozwija wyobraźnię i umiejętność manualną dziecka. Wystarczy napełnić zbiornik płynem i nacisnąć spust, aby zacząć wytwarzać piękne banieczki. Niech Twoje dziecko doświadczy magii baniek dzięki temu fantastycznemu pistoletowi!

Dostępność: 65 Dostępne

Zabawka stolik z projektorem to doskonały wybór dla Twojego malucha! Ten kolorowy stolik zapewni mnóstwo zabawy i jednocześnie rozwija umiejętności dziecka. Wyposażony w projektor, który emituje różnorodne obrazki na ścianę lub sufit, stolik stymuluje wyobraźnię i zdolności poznawcze malucha. Dodatkowo, posiada wiele interaktywnych funkcji, takich jak przyciski, które odtwarzają dźwięki zwierząt, liczb czy piosenki. Stolik wykonany jest z trwałych materiałów, co gwarantuje długotrwałe korzystanie. Zabawa będzie przyjemnością, a jednocześnie wspomoże rozwój Twojego dziecka!

Dostępność: 143 Dostępne

Stolik z projektorem to doskonała zabawka dla małych odkrywców! Ten interaktywny stolik oferuje wiele możliwości do nauki i zabawy. Zawiera projektory, które odtwarzają kolorowe obrazy na blacie stołu, co zachęca dzieci do poznawania kształtów, liter i liczb. Wspaniała funkcja dźwiękowa zapewnia dodatkową stymulację i rozwój mowy. Stolik posiada również przyciski, które uruchamiają melodie i efekty dźwiękowe, co sprawia, że nauka jest jeszcze bardziej zabawna. To świetny wybór dla małych badaczy, którzy chcą uczyć się i bawić jednocześnie!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny