Zabawka pianinko ośmio 0629452

27,39 zł

Nasz zabawka pianinko ośmio to idealny instrument dla młodych muzyków wkraczających w świat dźwięków i melodii. Zaprojektowany z myślą o interaktywnej zabawie, nasze pianinko oferuje wiele funkcji, które pomogą rozwijać zdolności muzyczne dziecka. Dzięki kolorowym klawiszom, które podświetlają się podczas grania, maluchy będą miały wspaniałą okazję nauczyć się podstaw gry na fortepianie. Dodatkowo, nasza zabawka zawiera różnorodne dźwięki i melodie, które zachęcą dziecko do eksperymentowania i twórczego podejścia do muzyki. Nasze pianinko ośmio to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w fascynujący świat muzyki!

Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Zabawka pianinko ośmio 0629452

Cena: 129,99 zł

Czy Twoje dziecko jest zainteresowane muzyką? Jeśli tak, ta zabawka jest idealnym prezentem dla niego! Zabawka pianinko ośmio to interaktywna zabawka muzyczna, która zachwyci Twoje dziecko i pozwoli mu rozwijać swoje umiejętności muzyczne.

To niezwykłe pianinko posiada wiele funkcji, które zapewnią Twojemu dziecku godziny wspaniałej zabawy. Na panelu przednim znajduje się ośmiotonowa klawiatura, która pozwoli maluchowi na granie prostych melodi na prawdziwym pianinie. Dzięki temu dziecko może poczuć się jak prawdziwy muzyk i tworzyć własne utwory.

Zabawka pianinko ośmio wyposażona jest również w efekty świetlne, które reagują na dotyk. Dziecko będzie zachwycone, gdy zobaczy, jak klawisze świecą się w różnych kolorach i tworzą ciekawe wzory. To dodatkowy bodziec do kreatywnej zabawy i eksperymentowania z dźwiękami.

Oprócz tego, zabawka pianinko ośmio ma wiele innych możliwości. Posiada przełączniki dźwiękowe, które umożliwiają zmianę brzmienia instrumentu – dziecko może wybrać sobie na przykład dźwięk pianina, trąbki lub perkusji. Jest również możliwość nagrywania i odtwarzania utworów, co pozwala na tworzenie własnych kompozycji i odtwarzanie ich później.

Zabawka pianinko ośmio została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Ma ergonomiczny kształt i jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które są bezpieczne dla malucha. Można ją łatwo zabrać ze sobą wszędzie, dzięki małym rozmiarom i niewielkiej wadze.

Podsumowując, zabawka pianinko ośmio 0629452 to interaktywny instrument muzyczny, który zapewni Twojemu dziecku nie tylko wspaniałą zabawę, ale także rozwijanie umiejętności muzycznych. Dzięki różnorodnym funkcjom, efektom świetlnym i możliwości nagrywania utworów, maluch będzie mógł odkrywać świat muzyki i rozwijać swoje talenty. To idealny prezent dla każdego małego melomana!

BoboGO/EBZ955
46 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny