Robot z piłkami 0647015

81,62 zł

Ten niezwykły robot z piłkami 0647015 zapewni twojemu dziecku niezapomnianą zabawę! Robot ten jest wyposażony w zaawansowane funkcje interaktywne, które umożliwiają mu poruszanie się, tańczenie i rzucać piłki. Dzięki temu, twoje dziecko może trenować swoje umiejętności sportowe, bawiąc się jednocześnie. Robot z piłkami 0647015 posiada również inteligentny system rozpoznawania otoczenia, który pozwala mu omijać przeszkody. To doskonała zabawka, która rozwija zdolności motoryczne i umiejętności logicznego myślenia. Zapewnij swojemu dziecku fantastyczną zabawę z tym interaktywnym robotem!

Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Robot z piłkami 0647015

Nasz Robot z piłkami 0647015 to innowacyjna i interaktywna zabawka, która zapewni Twojemu dziecku mnóstwo radości i zabawy. Ten robot jest nie tylko w pełni funkcjonalny, ale także posiada wiele ciekawych funkcji, które pomogą rozwijać umiejętności i zdolności Twojego dziecka.

Jedną z najważniejszych cech tego robota jest jego zdolność do poruszania się i rzucać piłki. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało możliwość ćwiczenia swojej zręczności i koordynacji ruchowej. Robot jest wyposażony w zaawansowany system sensoryczny, który pozwala mu śledzić ruchy piłki i precyzyjnie ją kierować.

Dodatkowo, nasz Robot z piłkami 0647015 ma wbudowany tryb interaktywny, który umożliwia komunikację z dzieckiem. Może odpowiadać na pytania, zadawać zagadki i wykonywać różne polecenia. Dzięki temu zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca i edukacyjna.

Robot jest łatwy w obsłudze i posiada intuicyjne sterowanie. Może poruszać się we wszystkie strony: do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo. Dodatkowo, można też ustawić robot w tryb automatycznego poruszania się wokół pokoju, co sprawi, że będzie wydawać się bardziej realistyczny i zabawny.

Waga robota i piłki została odpowiednio dostosowana do dziecka. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Twojego malucha, ponieważ robot wykonany jest z trwałego i nie szkodliwego dla zdrowia plastiku. Piłki są delikatne, dzięki czemu nie są w stanie narazić dziecka na żadne obrażenia.

Zamów naszego Robota z piłkami 0647015 już dziś i daj swojemu dziecku niezapomniane chwile radości i zabawy! To innowacyjna zabawka, która rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka i zapewni mu wiele ciekawych i edukacyjnych doświadczeń.

BoboGO/EBZYG01P
142 Przedmioty

9 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny