Zabawka telefon 0630814

16,18 zł

Czy Twoje dziecko uwielbia bawić się w telefony? Jeśli tak, to zabawka telefon 0630814 jest idealna dla niego! Ten interaktywny telefon zapewni Twojemu maluchowi mnóstwo zabawy i nauki jednocześnie. Wyposażony w kolorowe przyciski, ten telefon umożliwia odtwarzanie różnych dźwięków i melodii, które rozwijają słuch i koordynację ruchową dziecka. Dodatkowo, zabawka posiada funkcję naśladowania rozmów telefonicznych, co pozwoli maluchowi trenować swoją komunikację i wyobraźnię. Ta edukacyjna zabawka zapewni Twojemu dziecku wiele radości i ciekawych chwil podczas codziennej zabawy!

Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Zabawka telefon 0630814 to idealny wybór dla każdego małego odkrywcy! Ten interaktywny telefon jest stworzony, aby zapewnić Twojemu dziecku ogromną zabawę i jednocześnie rozwijać jego umiejętności poznawcze. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten kolorowy i atrakcyjny telefon jest łatwy w obsłudze i przyjemny dla malucha.

Jedną z wyróżniających cech tej zabawki jest interaktywność. Telefon jest wyposażony w przyciski, które reagują na dotyk dziecka, co daje mu wrażenie, że naprawdę działa. Dzięki temu maluch może ćwiczyć swoje zdolności motoryczne i koordynację ruchową, jednocześnie bawiąc się. Dodatkowo, telefon emituje realistyczne dźwięki i melodyjki, które dodają ekscytującego elementu do zabawy.

Ten zabawny telefon ma wiele funkcji edukacyjnych, które pomagają dziecku w nauce i rozwoju. Na wyświetlaczu można zobaczyć różne cyfry oraz kolorowe obrazki. Dziecko może uczyć się liczyć, rozpoznawać kolory i słuchać różnych dźwięków. To jest doskonały sposób, aby w przyjemny sposób wprowadzić najmłodszych w świat edukacji.

Bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem dla nas, dlatego telefon ten został wykonany z nietoksycznego materiału, wolnego od ostrej krawędzi lub małych części, które mogłyby stanowić zagrożenie dla dziecka. Produkt jest również łatwy do utrzymania w czystości.

Zabawka telefon 0630814 to nie tylko świetna rozrywka, ale również przydatne narzędzie edukacyjne. Zaprojektowany z myślą o maluchach, ten interaktywny telefon zapewni godziny radości i jednocześnie pomoże dziecku rozwijać umiejętności poznawcze. Ciesz się tym kreatywnym i edukacyjnym produktem, który przyczyni się do rozwoju Twojego dziecka!

BoboGO/EBZ879
238 Przedmioty

15 innych produktów z tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny