Przytulaczek piesek

50,42 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Przytulaczek zwierzątko - piesek zaciekawi Twoje dziecko wieloma wesołymi funkcjami. Zabawka o żywych, radosnych kolorach najbardziej spodoba się najmłodszym dzieciom. Twój maluszek z pewnością pokocha zabawę z pieskiem Szczekusiem!

Zabawki grające Smily Play są skierowane do najmłodszych dzieci. Wiadomo, że zabawki powinny towarzyszyć dziecku w jego rozwoju, inspirować i zachęcać do aktywności. Dlatego powstał pomysł na „Przytulaczki Zwierzątka".

Piesek Szczekuś jest jednym z przytulaczków. Na swoim brzuszku posiada trzy kolorowe przyciski funkcyjne, które uruchamiają różne melodie oraz uczą dzieci podstawowych cyfr i liter. Dodatkowo posiada mięciutką główkę i stópki.

Co zyskuje Twoje dziecko?

Rozwija sprawność manualną dziecka.
Stymuluje zmysł wzroku i słuchu.
Wspaniale pobudza wyobraźnię stając się towarzyszem zabaw.
Posiada przycisk-wyłącznik, po dłuższym czasie nieaktywności.

Co potrafi przytulaczek?

Uczy podstaw alfabetu i cyfr.
Gra wesołe melodyjki.
Zachęca do zabawy.

Wysokość zabawki: 17 cm
Pudełko: 21 x 21 x 11 cm

000686

BoboGO/ANE000686
6 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Dostępność: 6 Dostępne

Bączek akwarium to wspaniałe, interaktywne zwierzątko-dodatek do Twojego akwarium. Ten malutki bączek ożywa, gdy wkładasz go do wody, tworząc efekt magicznego tańca pod powierzchnią. Bączek jest wyposażony w specjalne sensory, które reagują na ruch i dźwięk, co sprawia, że staje się on prawdziwie realistyczny. Możesz obserwować, jak delikatnie unoszący się bąbelki wokół niego dodają uroku całej scenerii. To doskonały sposób na stworzenie interesującej i fascynującej atmosfery w Twoim akwarium. Wybierz bączka akwarium i spraw, aby Twoje akwarium było o wiele bardziej ekscytujące!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny