Minecraft zniszczony portal

101,27 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Zniszczony portal

Zestaw LEGO® Minecraft™ Zniszczony portal (21172) przeniesie fanów Minecrafta w nowy wymiar zabawy.

Portal z Minecrafta, który przenosi do pełnego przygód Netheru
Przed dziećmi stoi poważne zadanie: muszą pomóc Steve’owi, głównej postaci z gry Minecraft, stworzyć potężną zbroję. Najpierw jednak czeka je garść kreatywnych wyzwań i ekscytujących przygód. Zestaw zawiera jeden z najciekawszych elementów gry Minecrafta, jakim jest portal. Międzywymiarowe wrota są wyposażone w ręcznie sterowany mechanizm, który pozwala je aktywować i dezaktywować. Ten niezwykle wciągający zestaw do zbudowania i zabawy z pewnością pochłonie fanów Minecrafta na wiele godzin.

Zestaw LEGO® Minecraft™ Zniszczony portal (21172) pozwala oddanym fanom Minecrafta przejść przez starożytny portal, który zabierze ich na niekończącą się podróż między wymiarami.
Zestaw zawiera Steve’a — popularną postać z gry Minecraft™ — a także inne figurki znanych postaci: owieczkę, hogliniątko i mroczny szkielet. W komplecie jest też ręcznie sterowany portal do zbudowania.
Dzieci, które lubią grać w Minecrafta™, będą zachwycone przygodą z ekscytującym portalem. Międzywymiarowe wrota są wyposażone w ręcznie sterowany mechanizm, który pozwala je aktywować i dezaktywować.

Zestaw zawiera kolorowe modele Świata i Netheru z gry Minecraft™, portal do zbudowania i autentyczne akcesoria z gry, takie jak netherytowa zbroja i miecz Steve’a.
Zestawy LEGO® Minecraft™ pozwalają fanom Minecrafta czerpać radość z ulubionej gry w nowy sposób dzięki postaciom, sceneriom i funkcjom, które ożywają podczas kreatywnej zabawy klockami LEGO.
Klocki i elementy LEGO® spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Wymiary modelu: 13x21x15 cm

Ilość elementów: 316

Wiek: 8+

BoboGO/LEG21172
5 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Dostępność: 1 Dostępne

Friends kawiarnia przy schron to wspaniała zabawka z kategorii Zabawki/Klocki/Lego, która pozwoli Twojemu dziecku na odtworzenie swojej własnej kawiarni! Ten zestaw LEGO zawiera wszystko, czego potrzeba do stworzenia realistycznego otoczenia kawiarni, w tym minifigurki baristy i gości. Twoje dziecko będzie miało możliwość przygotowywania i serwowania kawy, przyjmowania zamówień od klientów i dbania o atmosferę miejsca. Ten zestaw zapewni Twojemu dziecku wiele godzin kreatywnej zabawy i rozwinięcie umiejętności społecznych. Baw się razem z LEGO Friends kawiarnią przy schron i ciesz się wspólnymi chwilami!

Technic ładowarka teleskopowa
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Niedostępne

Technic ładowarka teleskopowa to doskonały zestaw dla małych konstruktorów. Ta miniatura ładowarki teleskopowej sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy budowniczy. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do skonstruowania wyjątkowej maszyny. Dzięki kreatywności i umiejętnościom manualnym, Twoje dziecko będzie mogło zbudować własny model ładowarki, a następnie cieszyć się zabawą podczas udawania, że buduje nowe konstrukcje. Ten zestaw z pewnością rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową Twojego dziecka. To wspaniała zabawa, która zapewni mnóstwo godzin radości i kreatywnej zabawy.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny