Star wars klony z 501 legionu

73,85 zł
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Polityka prywatności

Zaufane zakupy online, ochrona danych.

  Polityka dostaw

Szybkie i niezawodne dostawy.

  Polityka zwrotów

Prosta polityka zwrotów boboGo.pl.

Gwarantowane bezpieczne płatności

Zestaw bitewny – żołnierze-klony z 501. legionu™

Dzięki zestawowi LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny – żołnierze-klony z 501. legionu™ (75345) dla dzieci w wieku od sześciu lat najmłodsi będą mogli poprowadzić swój własny 501. legion żołnierzy-klonów. Zawiera on cztery nowe minifigurki LEGO na styczeń 2023 roku – oficera 501. legionu, klona-specjalistę i dwóch żołnierzy szturmowych – każdy ze swoją bronią. Zestaw obejmuje też działo przeciwpancerne AV-7 do zbudowania z działkiem sprężynowym i miejscem na minifigurkę LEGO. Ta zabawka będzie świetnym prezentem dla dzieci, które będą mogły odgrywać scenki z serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” i urozmaicić inne swoje zestawy LEGO Star Wars.

Poznaj nowy wymiar budowania
Sprawdź aplikację LEGO Builder, by zobaczyć cyfrowe instrukcje i narzędzia do powiększania i obracania. Aplikacja urozmaica kreatywne doświadczenia i zapewnia satysfakcję z budowania.

Galaktyka pełna zabawy
Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Szeroka oferta zestawów zachwyci fanów w każdym wieku.

Cechy:
-Zestaw bitewny

-Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™
-Zbudowane z klocków działo przeciwpancerne AV-7
-Pomysł na prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen™

-Zabawa w podróży
-Interaktywne cyfrowe instrukcje
-Zabawki konstrukcyjne LEGO® Star Wars™ dla każdego
-Wysoka jakość
-Gwarancja bezpieczeństwa

Wymiary działa: 7x6x13 cm

Ilość elementów: 119

Wiek: 6+

BoboGO/LEG75345
6 Przedmioty

16 innych produktów z tej samej kategorii:

Dostępność: 3 Dostępne

City laweta helikoptera ratunk to wspaniała zabawka dla małych konstruktorów i miłośników akcji! Ten zestaw LEGO składa się z kolorowych klocków, które można łatwo składać i rozkładać. Dzięki temu dziecko może tworzyć różne konfiguracje dla swojego helikoptera ratunkowego. Laweta jest wyposażona w silnik, który potrafi unosić helikopter w górę i opuszczać go na ziemię. To fantastyczna zabawka, która pozwoli dziecku rozwijać swoją kreatywność i dodać trochę akcji do swoich niezapomnianych przygód!

Dostępność: 1 Dostępne

Technic ładowarka teleskopowa to doskonały zestaw dla małych konstruktorów. Ta miniatura ładowarki teleskopowej sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy budowniczy. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do skonstruowania wyjątkowej maszyny. Dzięki kreatywności i umiejętnościom manualnym, Twoje dziecko będzie mogło zbudować własny model ładowarki, a następnie cieszyć się zabawą podczas udawania, że buduje nowe konstrukcje. Ten zestaw z pewnością rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową Twojego dziecka. To wspaniała zabawa, która zapewni mnóstwo godzin radości i kreatywnej zabawy.

Dostępność: 3 Dostępne

Friends kawiarnia przy schron to wspaniała zabawka z kategorii Zabawki/Klocki/Lego, która pozwoli Twojemu dziecku na odtworzenie swojej własnej kawiarni! Ten zestaw LEGO zawiera wszystko, czego potrzeba do stworzenia realistycznego otoczenia kawiarni, w tym minifigurki baristy i gości. Twoje dziecko będzie miało możliwość przygotowywania i serwowania kawy, przyjmowania zamówień od klientów i dbania o atmosferę miejsca. Ten zestaw zapewni Twojemu dziecku wiele godzin kreatywnej zabawy i rozwinięcie umiejętności społecznych. Baw się razem z LEGO Friends kawiarnią przy schron i ciesz się wspólnymi chwilami!

Dostępność: 4 Dostępne

Technic motocykl motor 2w1 to niezwykle ekscytujący zestaw konstrukcyjny dla dzieci, które uwielbiają zabawki na wolnym powietrzu. Dzięki temu zestawowi dzieci będą miały okazję zbudować swoje własne, interaktywne motocykle. Ten zestaw ma wiele imponujących funkcji, takich jak obracające się koła, ruchomy silnik i realistyczne elementy. To świetna zabawa dla młodych konstruktorów, którzy będą mieli szansę rozwijać swoje umiejętności manualne i kreatywność. Bawiąc się tym zestawem, dzieci będą miały także okazję do nauki o różnych aspektach techniki i inżynierii.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny